Рішення для кожного

Рішення для кожного

ДЛЯ ВЛАСНИКА

ДЛЯ ВЛАСНИКА 

Новий дім? Оновлення даху або фасаду? Ми пропонуємо міцні матеріали з натуральної сировини, які не потребують обслуговування, з найдовшою гарантією на ринку. Вибираючи якість CREATON, Ви обираєте довговічність, максимальну функціональність і безпеку. Завдяки суворим тестам і ретельному дослідженню, які проходять наші вироби, ми впевнені, що зможемо запропонувати Вам тільки те, що на сьогодні найкраще серед доступних на ринку виробів. 

ДЛЯ АРХІТЕКТОРА

ДЛЯ АРХІТЕКТОРА 

Ви шукаєте міцні покрівельні та фасадні вироби, які не обмежуватимуть Вашої творчості? Реалізуючи своє бачення і амбітні наміри, не йдете на компроміс? Вибирайте надійного партнера з більш ніж віковим досвідом у виробництві будівельних матеріалів. Оберіть високоякісну продукцію, найширший асортимент на ринку кольорів, матеріалів і поверхонь, оберіть CREATON. 
 

Рішення для покрівельника

Рішення для покрівельника

Ви покрівельник або монтажник покрівельних? Ми охоче поділимося з Вами своїми знаннями та багаторічним досвідом у сфері комплексних рішень для даху. Скористайтеся нашими порадниками, інструкціями монтажу та спеціалізованими навчальними матеріалами, завдяки яким монтаж виробів CREATON буде легким, швидким і точним.

ПРОТИСНІГОВІ СИСТЕМИ

ПРОТИСНІГОВІ СИСТЕМИ

До асортименту рішень з алюмінію також належить система протиснігового захисту CREATON. Численні елементи використовуються для ефективного захисту від навантаження від снігу та льоду.

Всі запропоновані рішення ідеально об’єднуються із поверхнею даху. Завдяки ним дах стає безпечним, естетичним і характеризується високою якістю.

ДАХОВА КОМУНІКАЦІЯ

ДАХОВА КОМУНІКАЦІЯ

Для підйому на дах були розроблені спеціальні системи страхування CREATON, які характеризуються неслизькою поверхнею та ідеально вмонтовані у конструкцію даху.

Алюмінієві елементи забезпечують можливість безпечного підйому на дах і проведення технічного обслуговування.

ВЕНТИЛЯЦІЙНА ЧЕРЕПИЦЯ

ВЕНТИЛЯЦІЙНА ЧЕРЕПИЦЯ

Вентиляційна черепиця CREATON гарантує безпечне закріплення до тримальної конструкції даху кабелів сонячної установки, антен та вентиляційних труб.

Виготовлена з міцної і стійкої кераміки, черепиця є естетичним рішенням. 

Вона повністю безпечна при плануванні і кріпленні різних функціональних додатків.

НАШІ ПРОДУКТИ 


Виберіть відповідну групу продуктів і знайдіть продукт, який вас цікавить.