CREATON Polska - Політика сталого розвитку

ПОЛІТИКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ

 

Ми створюємо цінність. Наші рішення довговічні. Вони забезпечують захист людей і будівель – десятиліттями, а іноді навіть століттями. Наша готовність брати на себе відповідальність за свої дії випливає з цього усвідомлення: відповідальності за наших працівників, клієнтів, постачальників та інвесторів, наше оточення і суспільство. Коротше кажучи, відповідальність за все, з чим CREATON має прямий чи опосередкований зв’язок.

Maksymalne korzyści i zadowolenie dla użytkowników

МАКСИМАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ І ЗАДОВОЛЕННЯ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ
 

Пропозиція продукції марки CREATON – це вираз прагнення до впровадження унікальних, інноваційних рішень і поваги до природних ресурсів навколишнього світу.  Завдяки сучасним технологіям і унікальним знанням, компанія здатна запропонувати клієнтам і партнерам лише найкращі в своєму класі рішення. 

На кожному етапі роботи ми прагнемо досягти максимально високої якості, яка має на меті принести майбутньому користувачеві максимальну користь і задоволення. Нашою метою є виробництво екологічно чистої продукції на основі енергозберігаючих технологій майбутнього.

Najwyższa jakość przy poszanowaniu środowiska naturalnego

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ З ПОВАГОЮ ДО НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Керамічна черепиця, яка виготовляється ​​на заводі у Відзішево, базується на інноваційній технології сушіння – Hydrocasing, яка досі не використовувалася в цій галузі. Це дає змогу отримати продукт найвищої якості при збереженні природного середовища.  Інноваційна технологія сушіння застосовується до напівфабрикатів, час перебування яких у сушарках скорочується у багато разів, що впливає на зменшення споживання енергії на одиницю продукції і зменшення споживання газового палива та скорочення викидів CO2. 

Відмінна енергоефективність процесу сушіння при збереженні унікальних характеристик виробів і виняткова довговічність черепиці забезпечують охорону навколишнього середовища і раціональне використання його ресурсів.

Naturalne składniki

ПРИРОДНІ КОМПОНЕНТИ
 

Вся наша черепиця виготовлена з натуральних компонентів, завдяки чому вона характеризується найменшим негативним впливом на навколишнє середовище. Перед тим як видобувати глину в даній місцевості, ми виконуємо ряд поглиблених досліджень і аналізів. Невикористовувану ділянку після експлуатації ми відновлюємо до її природного стану швидко, обережно і екологічно продуманим способом.  Ми відмовилися від отруйних речовин, таких як ртуть, кадмій та селен у використовуваних фарбувальних пігментах.

Енергія, яка використовується при виробництві черепиці, частково відновлюється теплообмінниками.  Як паливо ми використовуємо природний газ. Інші низькі викиди скорочуються завдяки ефективним станціям очищення вихлопних газів до мінімуму.  Оптимізація виробничих процесів дозволяє нам дбати про природне середовище і безпеку наших працівників та їхніх сімей.

НАШІ ПРОДУКТИ

Виберіть відповідну групу продуктів і знайдіть продукт, який вас цікавить. Знайдіть потрібну черепицю.