CREATON – ПОЗНАЙОМСЯ З НАМИ

CREATON – ПОЗНАЙОМСЯ З НАМИ

CREATON – це якість, інновації та досвід. Ми належимо до міжнародного концерну Etex Group і є лідером у галузі сучасних покриттів та інноваційних покрівельних рішень. Наші продукти ефективно захищають і прикрашають будівлі та відзначаються найвищою довговічністю та унікальним дизайном.

CREATON. ОДИН БРЕНД, БЕЗЛІЧ ПОКРІВЕЛЬНИХ РІШЕНЬ

Пізнайте бездоганну творчу свободу з CREATON, основним постачальником рішень для скатних покрівель з повним сервісом. З нами ви можете вибрати між керамічною та цементною черепицею. Також ми маємо найбільший асортимент складних покрівельних систем та аксесуарів для нескінченного числа скатних покрівельних рішень.

Тому CREATON – це природний вибір продуктів для скатних покрівель:

  • Постачальник повного сервісу практично для всіх рішень для скатних покрівель
  • Відповідні покрівельні системи з одного джерела з усіма матеріалами та продуктами
  • Велике різноманіття форм і кольорів
  • Спеціаліст з покрівель з досвідом понад 100 років
CREATON. ОДИН БРЕНД, БЕЗЛІЧ ПОКРІВЕЛЬНИХ РІШЕНЬ
CREATON – ЦЕ ДОВГОСТРОКОВІ ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ

CREATON – ЦЕ ДОВГОСТРОКОВІ ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ

Ми відчуваємо себе партнером, коли  розробляємо оптимальні рішення для скатних покрівель разом з нашими клієнтами. З покрівельними системами, що досконало спроектовані та пасують одна до одної візуально й технічно, без компромісів.

Ми встановлюємо стандарти через взаємодію близькості клієнтів і технічного ноу-хау. Ми беремося за виклики наших клієнтів і цілком задовольняємо їх.

Саме тому ми перебуваємо поруч з нашим клієнтом, коли йдеться про проблеми скатних покрівель, та працюємо над оптимальними рішеннями.

Наші фахівці – «до самих крокв» мотивовані технічні консультанти та прикладні техніки – поважають цю обіцянку. Вони є частиною однієї з найбільших команд з продажів і консультацій у галузі.