CREATON – ПОЗНАЙОМСЯ З НАМИ

CREATON – ПОЗНАЙОМСЯ З НАМИ

CREATON – це якість, інновації та досвід. Ми належимо до міжнародного концерну TERREAL є лідером у галузі сучасних покриттів та інноваційних покрівельних рішень. Наші продукти ефективно захищають і прикрашають будівлі та відзначаються найвищою довговічністю та унікальним дизайном.

Trwaly dach - CREATON

CREATON - ВАШ ПАРТНЕР

CREATON. Один бренд, безліч покрівельних рішень

Що якби покрівля була не лише захистом і творчим вінцем будинку, але й початком безлічі творчих можливостей?.. Якщо б ви мали вибір не з одного продукту, а з цілої палітри різних матеріалів, продуктів і кольорів з єдиного джерела?

CREATON – це якість, інновації та досвід. Наші продукти ефективно захищають і прикрашають будівлі та відзначаються найвищою довговічністю та унікальним дизайном.

Пізнайте бездоганну творчу свободу з CREATON

НЕСКІНЧЕННЕ РІЗНОМАНІТТЯ МАТЕРІАЛІВ, ПРОДУКТІВ І КОЛЬОРІВ

Пізнайте бездоганну творчу свободу з CREATON, основним постачальником рішень для скатних покрівель з повним сервісом. З нами ви можете вибрати між керамічною та цементною черепицею, покрівлею з волокнистого цементу та фасадними матеріалами або хвилястою плитою з волокнистого цементу.

Також ми маємо найбільший асортимент складних покрівельних систем та аксесуарів для нескінченного числа скатних покрівельних рішень.

НАШІ ПРОДУКТИ

Виберіть відповідну групу продуктів і знайдіть продукт, який вас цікавить. Знайдіть потрібну черепицю.