CREATON – ПОЗНАЙОМСЯ З НАМИ

ВАШ ПАРТНЕР

CREATON Polska – це якість, інновації та досвід. Ми - лідер у галузі сучасних покрівельних систем та інноваційних рішень для покрівель. Наші марки відомі та цінуються у всьому світі. У нас 3 заводи на території Польщі. В Олькуші (Малопольське воєводство) та Хойніце (Поморське воєводство) розташовані підприємства з виробництва цементної черепиці, а у Відзішево (Великопольське воєводство) з 2012 року працює один з найсучасніших заводів з виробництва керамічної черепиці в Європі. Одна з найпопулярніших моделей керамічної черепиці, TITANIA, виготовляється саме там.

ЯКІСТЬ ПЕРЕДУСІМ - CREATON

ЯКІСТЬ ПЕРЕДУСІМ

Ми контролюємо якість, систематично піддаючи її перевірці на кожному етапі виробництва: від отримання сировини, через виробничий процес до перевірки кінцевого продукту; постійний моніторинг – це основа безперервного вдосконалення наших продуктів і процесів. Ми прагнемо задовольнити наших клієнтів і пропонуємо не тільки матеріали найвищої якості, а й професійні комерційні та технічні поради, а також навчання в сучасній академії.

Пізнайте бездоганну творчу свободу з CREATON

НЕСКІНЧЕННЕ РІЗНОМАНІТТЯ МАТЕРІАЛІВ, ПРОДУКТІВ І КОЛЬОРІВ

Пізнайте бездоганну творчу свободу з CREATON, основним постачальником рішень для скатних покрівель з повним сервісом. З нами ви можете вибрати між керамічною та цементною черепицею, покрівлею з волокнистого цементу та фасадними матеріалами або хвилястою плитою з волокнистого цементу.

Також ми маємо найбільший асортимент складних покрівельних систем та аксесуарів для нескінченного числа скатних покрівельних рішень.

CREATON – ЦЕ ЯКІСТЬ, ІННОВАЦІЇ ТА ДОСВІД

Ми - лідер у галузі сучасних покрівельних систем та інноваційних рішень для покрівлі. Наш марка відомі та цінні у всьому світі. Ми встановили мету та завдання для постійного моніторингу й вдосконалення нашої діяльності щодо якості, навколишнього середовища, охорони здоров'я та безпеки. Ми зобов'язуємося діяти відповідно до чинних положень законодавства та вимог галузевих стандартів. Упроваджені системи управління базуються на чіткому розподілі обов'язків, залученні людей, комунікації, контролі ризиків, навчанні, вимірюваннях та аудиті.

НАШІ ПРОДУКТИ

Виберіть відповідну групу продуктів і знайдіть продукт, який вас цікавить. Знайдіть потрібну черепицю.